českydeutchenglish
  • Menu
  • Letecký pohled 2
  • Hotelová budova
  • Terasa
  • Restaurace
  • Hlavní budova

Svatby na Kristině Hrádku

Toužíte prožít celý svatební den v kouzelném prostředí loveckého zámečku? Hledáte důstojné prostory, ve kterých chcete pohostit své svatební hosty? Plánujete romantický svatební obřad pod širým nebem a následné focení v překrásných přírodních scenériích?

Toto vše vám může splnit Hotel Kristin Hrádek, bývalý lovecký zámeček se zajímavou historií, překrásným okolím a jedinečným interiérem. Poskytne Vám v dnešní době tolik ceněné soukromí a umožní zažít svatební den v klidném a romantickém prostředí.

Svatební oslavu si můžete užít v závislosti na počtu Vašich hostů v prostorách celého hotelu – malém salonku, hotelové restauraci, velkém multifunkčním sále či v horkých dnech na zastřešené venkovní terase. Přípravu svatebního menu svěřte do rukou našeho šéfkuchaře, renomovaného profesionála. Předneste mu své představy a nechte ho vykouzlit svatební menu hodné důležitosti tohoto dne. Udělejte ze své svatební hostiny gurmánský zážitek.

Pro novomanžele a jejich svatební noc je připraveno romantické apartmá s květinami na pokoji a snídaní do postele. Vaši hosté mohou využít dalších 13 pokojů v obou hotelových budovách.

Neváhejte nás kontaktovat a nechte si připravit program svého svatebního dne přesně podle vašich představ.

 

Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku Svatba na Kristině Hrádku

Oslavy a firemní akce na Kristině Hrádku

Uspořádejte u nás důstojnou oslavu důležitých milníků života Vašeho či Vaší rodiny. A nemusí jít jenom o kulaté narozeniny. Například oslava stříbrné či zlaté svatby Vašich rodičů bude srozumitelným vyjádřením Vašeho poděkování za jejich péči a určitě se jí dostane náležitého ocenění.

Pro malé rodinné setkání v soukromí nebo pracovní poradu úzkého vedení firmy bude nejvhodnějším místem uzavřený salonek pro 10 osob v hlavní budově hotelu. Větší skupiny najdou odpovídající prostory v multifunkčním sále třetí budovy, s vlastním sociálním zařízením, barem a kuchyní, kde podle rozestavění stolů pohodlně usadíme 20 až 30 osob. Svým uspořádáním je ideálním místem nejenom pro svatební oslavy, ale i abiturientské srazy, firemní večírky, školení a podobné aktivity, při kterých oceníte soukromí a perfektní obsluhu.

Horké letní dny a vlahé večery přímo vybízejí k využití prostor venkovní zastřešené terasy. Po dohodě se šéfkuchařem pro Vás můžeme připravit grilované speciality včetně zvěřiny a ryb, pro početnější skupinu nabídneme rožnění selete divočáka.

Možnosti využití našich prostor jsou vskutku široké a zcela jistě najdeme společné řešení téměř jakýchkoli Vašich představ. Obraťte se na nás se svou představou a my ji naplníme.

Dětské hřiště, venkovní terasa a letní kuchyně Kristin hrádek Kristin hrádek Salónek

Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.