českydeutchenglish
  • Hlavní budova
  • Terasa
  • Menu
  • Restaurace
  • Hotelová budova
  • Letecký pohled 2

Dárkové poukazy

Pro velký zájem uveřejňujeme na našich stránkách možnost zakoupení dárkového poukazu, jako dárek pro Vaše blízké. Text, který byste si přáli uvést na dárkový poukaz, nám zašlete a my jej vytiskneme na originální poukaz, přesně podle Vašeho přání.

Může se jednat o pobyt romantický, který obsahuje květiny a sekt na pokoji při příjezdu a snídani servírovanou na pokoj dle přání hosta.

Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek Hotel restaurant Kristin Hrádek

Dále pak pobyt zaměřený na naši gastronomii. Po dohodě s personálem si můžete objednat menu, které byste chtěli připravit speciálně pro Vás.
 

V neposlední řadě je tu odpočinkový pobyt, kdy si prostě budete jenom užívat procházek, rekondičních masáží dle vlastního výběru přímo na pokoji. Den Vám zpříjemní i naše milá obsluha a kvalitní kuchyně v hotelové restauraci.
 

Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek Restaurace Kristin hrádek

Ceny jsou individuální dle náročnosti Vašich požadavků. Rádi Vám vše upřesníme na telefonu +420 734 684 209 nebo e-mailu naší recepce.

Jak bude poukaz vypadat se můžete podívat v náhledech:


Darkovy poukaz Darkovy poukaz Darkovy poukaz Darkovy poukaz Darkovy poukaz

 

Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.
Personál Kristina Hrádku.


Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.