českydeutchenglish
  • Hotelová budova
  • Menu
  • Letecký pohled 2
  • Restaurace
  • Hlavní budova
  • Terasa

Partneři Kristina hrádku

Jsme velmi rádi, že mezi nejvýznamnější partnery hotelu patří následující firmy a organizace:

Outdoored s.r.o.

Společnost Outdoored s.r.o. poskytuje profesionální služby v oblasti firemního vzdělávání a realizací akcí, které jsou řádnou součástí Vaší firemní kultury.

 

 

 


Benefity a.s.

Zaměstnanecké benefity jsou klíčem ke zvýšení motivace zaměstnanců, upevnění jejich loajality a zvýšení firemní prestiže. Zaměstnavatelům navíc přináší motivace zaměstnanců formou nepeněžního odměňování daňové výhody.

 

 


Benefit plus

Benefit Plus je program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaný prostřednictvím internetové aplikace, dostupné on-line 24 hodin denně.
Nabídka v aplikaci pokrývá nejrůznější služby z oblasti sportu, kultury, cestování, zdraví nebo vzdělávání, ale kromě toho také interní benefity jako jsou stravenky, týmové benefity, příspěvky na penzijní připojištění, anebo nákup dodatkové dovolené.
 

 

 


 

Region-ceskesvycarsko.cz

Rezervační centrum ubytování České Švýcarsko a turistické informace o regionu Českosaské Švýcarsko. Turistické zajímavosti, tipy na výlet, na tůru či kam za kulturou. Informační server poskytuje kompletní turistický servis pro České Švýcarsko a skály Tisá.

 


 


 

Ticket restaurant

Stravenky Ticket Restaurant jsou nejjednodušší formou jak umožnit zaměstnancům uhradit náklady na stravování během pracovního procesu, přičemž nezáleží na tom, kdy a kde zaměstnanec práci vykonává.

 


 

Sodexo

Sodexo je lídrem v oblasti zaměstnaneckých benefitů a v komplexním facility managementu. Naše služby využívají klienti v segmentech průmysl a obchod, státní správa, školství, armáda a sociální péče.


 

Šťáva.cz

Zákaznický program Šťáva je určen zákazníkům ČEZ z řad domácností, kteří odebírají elektřinu nebo plyn od Skupiny ČEZ.

 


Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.