českydeutchenglish
  • Menu
  • Hlavní budova
  • Terasa
  • Hotelová budova
  • Letecký pohled 2
  • Restaurace

Kniha hostů

Přidat příspěvek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán. Není povoleno používat zápis html a odkazy na jiné stránky.
Jméno*E-mail
Text*
Kód z obrázku*Security Image
 
Jitka Blašková 5. 7. 2015 20:38
Celá naše rodina, všichni kamarádi a přátelé děkují za úžasné chvíle strávené ve vašem hotelu, které jsme měli tu čest prožít na naší svatbě, která se včera konala. Ani jsme si nedokázali představit krásnější, romantičtější a útulnější prostředí pro tyto slavnostní okamžiky. Zvláštní poděkování bychom velmi rádi poslali celému velmi milému a ochotnému personálu, který se o nás perfektně staral. Dále panu provoznímu Ripplovi, který s námi vše profesionálně a přesně naplánoval a také pomohl zrealizovat. A největší naše velké DÍKY posíláme Andrejce, která je, dle nás všech, opravdu člověk na správném místě! Úžasná a nádherná tvář vašeho hotelu, která nám zajistila perfektní zábavu, úžasný servis všeho, splnila všechna naše přání a byla prostě jedním slovem JEDNIČKA. Moc jí za to vše ještě jednou děkujeme. Myslíme, že takového člověka by měl mít každý hotel, protože do své práce vkládá nejen profesionální a dokonalý servis, ale také své srdce a duši! Na tyto okamžiky nikdy nikdo z nás nezapomene a za to vše vděčíme VÁM!! Z celého srdce všem děkujeme! Velmi rádi se k vám budeme vracet a všem vás doporučovat. Díky ještě jednou, novomanželé Blaškovi.
Ladislav Jakubčík 30. 6. 2015 09:06
DĚKUJEME ZA KRÁSNÉ CHVÍLE V HOTELU KRISTIN HRÁDEK A ZA VZORNOU A MILOU OBSLUHU PANÍ ANDREJKY A VŠECH JEJÍH KOLEGŮ . RÁDI SE VRÁTÍME . DÍKY.
Hana Musilová 15. 6. 2015 20:49
Dobrý den,
strávili jsme u vás s manželem velice příjemnou dovolenou. Nádherné prostředí, vynikající pokrmy a vždy perfektní a milá obsluha. Přejeme vám mnoho takto spokojených hostů.
Hana a Jan Musilovi
Jan Firman 14. 5. 2015 10:40
Dobrý den,tento týden u vás byly má babička Jaroslava Firmanová s tetou a moc se jim líbilo.Nádherně si užily dva dny.A mám zmínit příjemnou a moc milou obsluhu,slečny (nebo paní) Elišku a Andreu.Prý už se dlouho necítila tak hezky a určitě k vám znovu přijede.Hodně úspěchů a děkujeme.
Šatopletová 13. 5. 2015 22:31
Dobrý den, ráda bych poděkovala obsluze Andree a Elišce za velmi příjemný večer, paní Andrea se o nás bezvadně starala. Jídlo bylo výborné. Máme to z Příbrami trochu z ruky, ale budeme vás rádi doporučovat :-)
Stránky : << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>
Vyhrazujeme si právo smazat příspěvek uživatele, který v knize použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.

Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.