českydeutchenglish
  • Letecký pohled 2
  • Hotelová budova
  • Terasa
  • Restaurace
  • Hlavní budova
  • Menu

Kniha hostů

Přidat příspěvek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán. Není povoleno používat zápis html a odkazy na jiné stránky.
Jméno*E-mail
Text*
Kód z obrázku*Security Image
 
Michaela 2. 11. 2015 22:13
Vážení a milí, chtěli bychom Vám velice poděkovat za velmi příjemný pobyt, profesionální přístup (co se týče restaurace i ubytování) a zároveň rodinnou atmosféru. Kristin Hrádek jsme již dříve navštívili vícekrát s cílem kulinářského zážitku a nikdy jsme nebyli zklamáni. Nyní jsme měli možnost zažít několik dní i s ubytováním a těšíme se na repete. Kristin Hrádek je místem klidu a ticha, ideálním místem pro romantické turisty. Co se týče všech milých lidí zajišťujících chod, je obdivuhodné, že dokážou i v rámci náročného provozu udržet velmi osobní přístup. Přejeme mnoho zdaru a mnohokrát děkujeme.
Jiří Rippl- provozní hotelu 25. 10. 2015 12:46
Guten Tag Herr Jens,
Leider ist die Anzahl der Sitze im Restaurant begrenzt.
Daher ist es notwendig, eine Reservierung im Voraus eine vor allem am Wochenende zu machen.

Wenn der Gast nicht im Voraus buchen, kann es sein, dass wir einen Gast-Tabelle nicht bieten können.

Danke für Ihr Verständnis und haben einen schönen Tag.
Jiří Rippl- provozní hotelu 25. 10. 2015 11:46
Dobrý den paní Betty,
bohužel naše hotelová restaurace kapacitně odpovídá naší ubytovací kapacitě hotelu. Proto je nutné si provést rezervace do restaurace v předstihu.
V sobotu 24.10.2015 jsme měli několik rezervací většího počtu osob(bohužel kdo si neprovedl rezervaci nemohl být uspokojen(jak cizinec tak našinec - u nás nerozlišujeme který host přijel ze zahraničí, nebo z ČR).Podle informací které jsem obdržel od našeho personálu, Vám nabídli jediný volný stůl na naší hotelové recepci. Jen Vás požádali o strpení ( u tohoto stolu platili hosté a odcházeli).

Děkuji Vám za pochopení a přeji hezký den.
betty358 25. 10. 2015 10:27
Krásné okolí ano,ale včera jsme se zastavili s kamarády motorkáři a chtěli jsme si dát pití.Tak jsme byli taktně vyhozeni.Že je všechno rezervované.Ano věřím,chtěli jsme jen kávu a jet dál.To není pro Váš podnik žádná tržba že.Jsme pouze češi né cizinci.Vím jak se nám čechům říká čajíčkáři.Mezi číšníky.Mrzelo nás to.Sjeli jsme jinam kde nás rádi přivítali i s úsměvem .Nenechli jsme tam jen za kávu a to mohlo byt vaše.
Jens 24. 10. 2015 20:20
Wir sind heute fast 10 km zu Ihrem Hotel gewandert um dort eine kleine Rast einzulegen und eine Kleinigkeit zu essen. Wir wurden nach einer Tischreservierung gefragt, die wir nicht hatten. Wir waren wandern! Auf die Frage wenigstens nach einer Suppe bzw. einem Getränk wurden wir wieder auf die nicht vorhandene Reservierung hingewiesen. Und blieb also nicht anderes übrig als die 5 km bis zum Schneeberg weiterzuwandern wo wir sehr nett bedient wurden und unseren nun sehr großen Hunger stillen konnten. Eine spontane WANDERUNG zu Ihrem Hotel kann ich deshalb also nicht weiterempfehlen. Fazit: Wanderunfreundlich, nicht mal ein Getränk war möglich
Stránky : << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>
Vyhrazujeme si právo smazat příspěvek uživatele, který v knize použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.

Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.