českydeutchenglish
  • Terasa
  • Hlavní budova
  • Hotelová budova
  • Menu
  • Restaurace
  • Letecký pohled 2

Kniha hostů

Přidat příspěvek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán. Není povoleno používat zápis html a odkazy na jiné stránky.
Jméno*E-mail
Text*
Kód z obrázku*Security Image
 
Katka Lipertová 15. 7. 2013 13:30
Ve Vašem hotelu se nám velmi líbilo, ubytování na skvělé spíše vynikající úrovni, to samé lze říci o jídle. Nelze opomenout personál, kdyby takové osazenstvo patřilo ke každému podobnému zařízení, bylo by na světě lépe:)Recepční Andrea a ostatně celá směna byla naprosto profesionální (pobyt od 08.07-11.07.2013) a pobyt ještě více zpříjemnila. Spokojení byli dospělí i děti. K celému pobytu nemáme ani jednu výtku snad jen to, že to bylo velmi krátké. Doufáme, že se k Vám ještě někdy vrátíme.
Lucie Müllerová 15. 7. 2013 13:17
Dobrý den,
na Kristin Hradek jsme byli pozváni od přátel, kteří sem jezdí velice často. Byli jsme zde poprvé a to tento víkend(12-15.7) a byli jsme nadšeni. Hned po příjezdu jsme byli unešeni - nádherné prostředí, překrásný pokoj a báječné snídaně,obědy a večeře a velice příjemný personál. Mockrát děkujeme za krásný víkend.
Eva a Udo 15. 7. 2013 12:25
Krásný dobrý den.
Když jsem na webových stránkách našla odkaz na Krisitin Hrádek, zvědavost mi nedala a rozhodla jsem se návštěvou u vás nejen završit náš výlet v oblasti Tiských skal, ale hlavně překvapit svého muže. Děkujeme tímto nejen za skvostné menu, ale zároveň za velmi příjemný servis jak v podobě obsluhy tak ochoty slečny, která nás provedla některými z pokojů v hotelové budově. Jsem ráda, že jste má očekávání předčili a těším se, až se sem opět vrátíme. Protože jsme hodně na cestách jak v ČR tak v Německu, pracovně i soukromě, chci vám vyjádřit mou velkou poklonu. Atmosféru, kterou jsme u Vás nainhalovali jsme si vezli s sebou zpátky do Drážďan a cestou se bavili tím, jak vlastně nenacházíme slov. Přejeme nejen majitelům, ale i personálu, který vás reprezentuje a jejichž příjemné vystupování a profesionalita nejen na place, ale i v prostorách, kde pokrmy "čarujete", aby k vám přijížděli hosté z široka daleka a odjížděli min. stejně tak spokojeni jako my. Velmi rádi vás doporučíme dál a já osobně jsem velmi ráda, že jsem v Čechách našla konečně místo, kterým bych se mohla pochlubit nejen našim přátelům, ale i zájemcům z německa, kteří by tenhle kraj rádi poznali blíže. Určitě se brzy uslyšíme, uvidíme.
Vřelé pozdravy a ještě jednou velký dík z Drážďan
Nikol a Jirka 15. 7. 2013 10:48
Na Kristin Hrádek se velice rádi vracíme. Vždy si perfektně odpočineme a odreagujeme. Je to skvělé a klidné místo. Jídlo vynikající. Moc děkujeme za pěkný víkend a těšíme se na další návštěvu.
anna Sedláčková 14. 7. 2013 16:49
Přeji krásný den,
ráda bych vám sdělila své poznatky, které jsem získala při náštěvě vašeho areálu.Prostředí je velice kultivované. Chodíme velice často na turistické vycházky v celém okolí Děčína, Hřenska, Jetřichovic. Navštívili jsme docela dost stravovacích zařízení v tomto kraji. Je nutné říci, oběd který jsem si u vás dala byl velice chutný a jelikož jsem vegetariánka, tak jsem si s obsluhou domluvila oběd bez masa - specle se špenátem. Na jídelníčku byly s uzeným masem. Servírka mi na múj dotaz zda můžu dostat bez masa sdělila , že ano. Jaké bylo, však moje překvapení, když při placení bylo maso započteno.
Bylo mi sděleno, že to prostě musejí takto účtovat, že mají takové nařízení.Přijde mi to, vzhledm k zákazníkovi, velice nefér, aby bez upozornění takto postupovala obsluha.
Bohužel na jídelním lístku vegetariánské jídlo není. Navštívili jsme mnoho restauraci a nejen v našem okolí, ale i v České republice a tento postup je jedinečný.
S klidným svědomím můžu říci, že se mi, ještě tato situace nestala. Pracovala jsem 20 let v této obchodní oblasti, ale takovýto přístup k zákazníkům jsem neznala. V podstatě je veřejné podvádění a okrádání zákazníka. Přeji Vám z celého srdce, ať se Vám daří. S pozdravem Anna Sedláčková

Stránky : << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>
Vyhrazujeme si právo smazat příspěvek uživatele, který v knize použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.

Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.