českydeutchenglish
  • Terasa
  • Hlavní budova
  • Menu
  • Letecký pohled 2
  • Hotelová budova
  • Restaurace

Kniha hostů

Přidat příspěvek
Položky označené symbolem * musí být vyplněny, jinak nebude příspěvek zapsán. Není povoleno používat zápis html a odkazy na jiné stránky.
Jméno*E-mail
Text*
Kód z obrázku*Security Image
 
David V 28. 10. 2013 19:11
Dobry den, 25 - 29.9 jsme se zenou a miminkem Davidkem navstivili KH. Radi bychom podekovali za vynikajici servis, peci a poslali velikou pochvalu slecnam. Mila Andreo a dalsi ze smeny, velice dekujeme a budeme se tesit na dalsi navstevu tak krasneho mista. ***** Rodina DVD :)
michalsvoboda 25. 10. 2013 18:42
Dnes jsem navštívil prezentaci vaší firmy na Gastro food festivalu v Litoměřicích.Musím říct,že jsem si u vás velmi pochutnal a byl mile překvapen obsluhou.
Děkuji M.Svoboda
KUBÁTOVÁ 19. 10. 2013 18:17
DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH TÍMTO VYJÁDŘIT POCHVALU VAŠÍ RESTAURACI,VÝBORNÉ KUCHYNI,JSME VAŠI STÁLÍ HOSTÉ,MOC NÁM U VÁS CHUTNÁ,A TO JSME MĚLI MOŽNOST NAVŠTÍVIT HODNĚ RESTAURACÍ,ALE TÉ VAŠÍ JSME NEJVĚRNĚJŠÍ,A PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ I VAŠEMU ČÍŠNÍKOVI,MILANU ŠKLÍBOVI,JE SKVĚLÝ,USMĚVAVÝ,OCHOTNÝ,CELÉ TY ROKY,CO K VÁM JEZDÍME,SNAD NÁM U VÁS VYDRŽÍ,DOST SE U VÁS PROSTŘÍDAL PERSONÁL,I NAŠI ZNÁMÍ SI HO OBLÍBILI,RÁDI VÁS DOPORUČUJEME,MOC DĚKUJEME,KUBÁTOVÁ
J+Š 13. 10. 2013 19:58
8.10. 2013 jsem s přítelkyní navštívil již dříve objevený Kristin hrádek. Poprvé jsme si dali pouze kávu s palačinkou a zmrzlinu, plus mátový čaj. Tehdy jsme si řekli, že sem musíme zajet ještě někdy později. Příležitost nastala s výročím našeho seznámení, kdy jsme sem zajeli v rámci výletu na motorce na oběd. Objednali jsme si kromě pití (opět výborný mátový čaj z lístků máty s medem) ještě kulajdu s houbami, hovězí líčka a grilovaný kuřecí steak s bramb. kaší. Všechna objednaná jídla byla výtečná. Již dlouho jsme si takto nepochutnali, navíc ve velmi příjemném prostředí (včetně milé obsluhy). Jsme celkem často na cestách, čímž máme docela srovnání. Oběd v režii zaměstnanců Kristina hrádku je na špičce v našem pomyslném žebříčku. Cenově je Kristin hrádek v našem srovnání mírně nadprůměrný, nicméně kvalita tomu naprosto odpovídá, včetně celkového dojmu, klidu a čistoty (např. WC v restauraci naprosto luxusní při obou návštěvách). Děkujeme za mimořádný gurmánský zážitek a určitě se sem budeme rádi vracet. J + Š
Arnold 23. 9. 2013 15:53
Dobry den,uns hat es sehr in diesem Hotel gefallen.Alles ist sehr sauber und hochwertig.Man hat herrliche Ruhe und schöne Natur.Das Essen ist lecker.Das Restaurant urgemütlich und die Bilder aus alten Zeiten lassen einen träumen.
Doch eines hat uns total gestört und das muss ich einmal sagen,da ich auch einige Jahre als Service-Kraft gearbeitet habe.Sobald man seine Gabel fallen lies war der Teller auch schon weg,sobald man das Glas geleert hatte wurde es sofort weggeräumt,auch wenn man nichts nachbestellte.Sogar das leckere Brot mit Speckfett,(Gruß der Küche)was echt lecker war,wurde weggeräumt bevor wir es aufessen konnten.Das ist störend.Man hat als Gast das Gefühl man muss sich beeilen,und bestellt dann auch nichts mehr.Uns ging es jedenfalls so.
Die Dame an der Rezeption war echt nett und zuvorkommend.Danke nochmal!!!!
Stránky : << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>
Vyhrazujeme si právo smazat příspěvek uživatele, který v knize použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy.

Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.