českydeutchenglish
  • Letecký pohled 2
  • Hotelová budova
  • Menu
  • Hlavní budova
  • Restaurace
  • Terasa

Firemní akce

Plánujete uspořádat firemní školení, poradu, konferenci, výjezdní zasedání a nebo teambuilding? Díky nádherné poloze našeho hotelu a vyhlášené restauraci nabízíme služby pro firemní kolektivy jak v rámci kvalitního zázemí pro Vaše jednání, výjezdní zasedání a konferenci, tak i pestrostí a nabídkou vzdělávacích a zážitkových programů. Pro vaše potřeby máme připravený salonek s kapacitou 10 osob. Větší kolektivy mohou využít nový multifunkční sál s kapacitou až 30 osob. Další variantou je pronájem prostorů restaurace s kapacitou 50 míst. Při teambuildingu či zážitkových programech určitě oceníte prostory venkovní zastřešené terasy, kde pohodlně usadíme až 90 účastníků.

Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Multifunkční sál s kapacitou až 40 osob Salónek s kapacitou až 10 osob Salónek s kapacitou až 10 osob Salónek s kapacitou až 10 osob Salónek s kapacitou až 10 osob Salónek s kapacitou až 10 osob

Všechny školící místnosti mají dostatek denního světla, jsou vybaveny wi-fi připojením k internetu, flipcharty, psacími potřebami, laserovým ukazovátkem a projektorem s ozvučením. Stoly uspořádáme tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám. V průběhu akce se o vás postará proškolený tým našim zaměstnanců.

Program vaší akce vám sestavíme na míru dle vašich požadavků, proto nás neváhejte kontaktovat.

Hotel a restaurace Kristin Hrádek úzce spolupracuje na realizaci firemních akcí se společností Outdoored s.r.o. 

Společnost Outdoored s.r.o. poskytuje profesionální služby v oblasti firemního vzdělávání, které vycházejí ze zkušeností datovaných od roku 1999.

Outdoored s.r.o. realizuje programy pro firemní vzdělávání, motivační týmové programy, koučink, týmový koučink, teambuilding, zážitkové programy, incentivní zájezdy, firemní akce na klíč pro Vaše zaměstnance a obchodní partnery. Garantujeme odbornost a profesionální přístup.

Veškeré firemní akce realizované společností Outdoored s.r.o., jejíž základem jsou vzdělávací a zážitkové programy jsou připravovány vždy jako originál přesně podle požadavků klienta. 


Kontakt

Korespondenční adresa
Maxičky 30, 405 02 Děčín XVIII.

Hotelová recepce
tel.: +420 734 684 209
e-mail: info@kristinhradek.cz

Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění u nás?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.